Nemáte čas se o své webové stránky starat?


Všechny webové stránky napojené na jakýkoliv redakční systém, v našem případě WordPress, se musí pravidelně udržovat. Bez údržby se vyhnete různým nepříjemnostem. Web, který není pravidelně aktualizován se může snadno stát terčem hackerského útoku nebo je může někdo využít pro ilegální záměry. Údržba se často podceňuje a po nějaké době vás web může nepříjemně překvapit.


 • Jaroslav Prokop
  Nedávno jsem napsal e-mailem Fresh Millu: "Po prvním pohledu na právě vytvořený web musím říct, že jste si mě celkovým zpracováním projektu opravdu získali. Od popisu zadání, přes vytvoření webu, zapracování požadovaných změn a dodání dokumentace v podobě manuálů přímo na míru, vše v reprezentativním formátu. Podle mého názoru to děláte dobře a rozhodně vás budu doporučovat a mluvit o vás v superlativech ;)" Díky za bezvadnou spolupráci.
  Jaroslav Prokop
  Jihočeské Kamnářství s.r.o., výrobce kachlových kamen
 • Petr Koštejn
  Vynikající spoluprace i po zhotovení webu, rozhodně doporučuji 
  Petr Koštejn
  Hypoteční specialista
 • Šimon Pokorný
  Studio Fresh Mill nám zhotovilo nové webové stránky naší firmy a optimalizovala je pro vyhledávače. Jsem velmi spokojen, vše funguje jak má. Nárůst poptávek po spuštění nového webu se ztrojnásobil. Skvělá komunikace a rychlá domluva. Mohu jen doporučit
  Šimon Pokorný
 • Marek Zemánek
  Díky moc studiu Fresh Mill za nový web a mohu jedině doporučit. Web nám i spravují a paráda. Oceňuji především komunikaci s p. Hachem...je radost spolupracovat s někým, koho práce baví a ví o ní spousty informací. A doporučuji i jejich celý tým za perfektní přístup. Díky moc!!!
  Marek Zemánek
 • Michal Faust
  Už asi přes rok spolupracuji s Fresh Mill a cením si všeho, co pro mě tato společnost udělala. Od základního vzhledu mých 3 webů, až po všechny detaily, které bylo třeba změnit a předělat. Nikdy nebyl problém najít řešení našich problémů. Vždy milý, vstřícný a férový přístup. Někdy jsme si neporozuměli....ale šlo spíš o neznalosti "IT" výrazů a postupů a tak se i my dále vzděláváme. 100% doporučuji a kdo se nám ozve, rád spojím :-)
  Michal Faust
  Company 2GO

Pokud hledáte správce WordPress webových 

stránek, svěřte ho Fresh Mill


Často kladené dotazy, které
vás nejvíce zajímají

Vybrali jsme pro vás nejčastější dotazy. V případě, že máte další dotazy, neváhejte a kontaktujte nás přes formulář nebo na uvedený e-mail. 

1Proč si mám vybrat vás a získám něco navíc?
Jsme zkušení odborníci, kteří se vývoji webových stránek na redakčním systému WordPress věnují již několik let. Umíme připravit jakékoliv funkce webu nebo jej propojit s externími službami. Vzhledem k tomu, že naše agentura spravuje několik desítek webů, může si dovolit koupit licence placených (prémium) pluginů, které jsou rozšířené o více funkcí. Zatímco byste si je kupovali sami, kdy ceny 1 licence začínají od 1 500 Kč - 3 000 Kč, u nás je máte v rámci balíčku zcela ZDARMA
2Dostanu nějaký přehled toho, co bylo provedeno?
Ano, každý měsíc vám zašleme pravidelný report, kde jsou uvedené informace o webu, různých změnách nebo problémech, které jsme za měsíc museli vyřešit.
3Kdy se platí měsíční poplatek?
Na výběr máte dvě možnosti. První je předplatit si správu webu na 6 měsíců dopředu. Druhou možností je předplatit si správu webu na 1 rok. U této druhé varianty nabízíme slevový balíček.
4Jak probíhá převzetí webu pod vaší správu?
Nejdříve si vyberte cenový balíček. Následně si od vás vyžádáme přístup do administrace webových stránek, FTP a v některých případech i do hostingu. Následně zjistíme v jaké kondici je web a pokud je zastaralý, budeme ho muset opravit. Práce vám naceníme a potom web převezmeme pod naší správu.
5Mám nárok na slevu při úhradě ročního poplatku?
Ano, u úhrad poplatku na 12 měsíců máme připravené slevové balíčky. U balíčků B a C máme také nižší hodinové sazby.
6Je nutné provádět aktualizace a údržbu webových stránek?
Ano, pravidelné aktualizace webových stránek vám zaručí mít stále bezpečný web. Pravidelné aktualizace totiž opravují různé chyby a snižují tak riziko napadení škodlivým softwarem. Kromě aktualizací je nutná i údržba. V případě neaktualizovaného webu může dojít Podobně jako autu, počítači nebo jinému SW je doporučeno se o něj starat, tak i web je nutné aktualizovat.
7Mohu provádět aktualizace sám / sama?
Ano můžete. Aktualizaci a pravidelnou údržbu může dělat každý, ale nejspíše to dělat nebudete. Starat se pravidelně o aktualizace a o údržbu je pro laika časově náročné. U aktualizací jádra WordPressu je nutné web zálohovat. V případě problémů mohou nastat zbytečné komplikace např. nefunkčnost webových stránek a v takovém případě musíte jednat rychle a cena řešení bývá několikanásobně vyšší než při výběru cenového balíčku.
8Nabízíte kromě správy webu další služby, které mohou vylepšit můj web?
Kromě správy webu nabízíme:
1. Převod webu na jiný hosting
2. Převod webu z Http na HTTPS, zakoupení certifikátu
3. Technický audit webu
4. Zabezpečení webových stránek
5. Zrychlení webu
6. Vývoj pluginů a různých aplikací na míru

Zaujali jsme vás?

Pošlete nám nezávazně
žádost o nabídku.contact-mail
E-mail
info@freshmill.cz
contact-ic
03723488 (neplátci DPH)

Kdo jsme
a co umíme?

WordPress web je produktem digitálního studia Fresh Mill, které poskytuje komplexní služby v oblasti designu, vývoje aplikací, webových stránek a e-shopů na míru.

Fresh Mill studio dělá weby již pěknou řádku let pro klienty v ČR, ale i za velkou louží.