Otázky a odpovědi

1Co je to responzivita? Jak to využiji?
Responzivita nebo responzivní web design vám zaručí, že webové stránky budou optimalizované pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (tablet, smartphone, notebook apod.). Responzivita by měla být základ každého dobrého webu. Je dokázáno, že z mobilních zařízení chodí na webové stránky více než 50% návštěvníků.
2Budu mít svůj vlastní hosting?
Ano, samozřejmě budete mít vlastní hosting. Nemáme rádi pronajatá řešení od některých agentur. Hosting registrujeme u Ebola.cz nebo Český hosting. Jaký balíček je pro vás nejvhodnější vám doporučíme při realizaci webových stránek. Registrace web hostingu a přesměrování domény u nás není za poplatek, ale již v ceně.
3Mám zájem o balíček pro nenáročné. Kde si mohu vybrat vzhled šablony?
Vzhled šablony si vyberete na oficiálním tržišti www.themeforest.net. Druhou možností je výběr našich předvybraných šablon, které vám nabídneme. Pokud si vyberete šablonu z Themeforest.net, tak se musí zakoupit. Koupě šablony provedeme my.
4Musím vám platit za používání webových stránek?
NE, samozřejmě nic neplatíte. U nás platíte jen za vytvoření a dodání webových stránek.
5Jak mě zaškolíte s redakčním systémem?
Při spuštění jakéhokoliv nového webu buď připravíme PDF manuál nebo video. Máme také vlastní poradnu, kde jsme sepsali odpovědi na všechny otázky našich klientů týkající se redakčního systému a všeho točící se kolem webových stránek.
6Co všechno potřebujete vědět k vytvoření finální ceny?
Obvykle se ceny uvedené u jednotlivých balíčků nemění, ale každý web je odlišný. Potřebujeme vědět, kolik bude obsahu, fotek a také zda bude mít web nějaké funkce (multijazyčnost, odběr novinek apod.)
7Máme vlastní hosting, budeme muset registrovat nový?
Záleží, jak kvalitní je hosting a jaké jsou jeho technické parametry. Pokud máte např. Wedos, tak vždy doporučujeme odejít a vybrat si lepší řešení.
8Mám vlastní hosting, ale nepodporuje nastavení https. Co s tím?
Pokud webový hosting nepodporuje nastavení https, tak nezbývá nic jiné než odejít ke konkurenci. My doporučujeme hosting ebola.cz, který již v základním balíčku obsahuje velmi dobré parametry. Zřízení hostingu i domény je u nás v ceně každého balíčku.
Kontaktujte nás